1. Sponsors (verdwijnt wanneer je inlogt)


Pagina 1 van 22 12311 ... LaatsteLaatste
Weergegeven resultaten: 1 t/m 10 van 216

Discussie: galaxy firmware update

  1. #1
    Array
    Geregistreerd
    3 October 2009
    Berichten
    44

    Standaard galaxy firmware update

    Ik kwam na wat zoeken op het internet een bericht tegen over een firmware update voor de galaxy.
    Er zouden onder andere betere batterij prestaties zijn na het updaten van de firmware. (ideaal lijkt me, zelfs met taskiller, geen achtergrond gegevens en geen synchronisatie hou ik het net een dag uit met een volle accu)

    Ik heb de pc suite voor de galaxy gedownload van de samsung support website (jammer dat er geen cd ROM meegeleverd word).
    Nu herkend de software mijn toestel wel als ik hem aansluit maar het lukt me niet om een verbinding tot stand te brengen tussen de pc suite en mijn toestel.

    Weet er iemand hoe ik deze update uit moet voeren?

  2. #2
    Array PaveInnocent's schermafbeelding
    Geregistreerd
    15 September 2009
    Locatie
    Oslo
    Berichten
    205
    Toestel
    G1 Donut

    Standaard

    Het verbinden van je telefoon met de PC (en ik gok erop dat je PC suite dan ook werkt)

    als je je telefoon hebt ingeplugd verschijnt er linksboven een icoontje van USB,
    open je notificaties scherm, klik op de notificatie en druk op mount (je hebt de optie Don't mount of mount)
    vervolgens is je telefoon zichtbaar als verwisselbare schijf.

    Ik denk dat dan de PC suite ook wel zal werken

  3. #3
    Array
    Geregistreerd
    3 October 2009
    Berichten
    44

    Standaard

    ik heb ontdekt dat ik eerst een instelling moet veranderen in mijn telefoon om toe te staan dat mijn telefoon niet alleen als verwisselbare schijf dient als ik hem aansluit.
    nu herkend de pc suite mijn telefoon wel, maar er verschijnt een bericht dat de server niet gevonden kan worden en dan word de update afgebroken.

  4. #4
    Array PaveInnocent's schermafbeelding
    Geregistreerd
    15 September 2009
    Locatie
    Oslo
    Berichten
    205
    Toestel
    G1 Donut

    Standaard

    Werkt deze software ook voor de G1?

  5. #5
    Array
    Geregistreerd
    3 October 2009
    Berichten
    44

    Standaard

    ik heb geen idee.
    ik zou de samsung pc suite moeten gebruiken om handmatig te updaten.
    de galaxy i7500 is geen google phone zoals de g1, htc magic enz. die zouden de updates zo moeten krijgen toch?

  6. #6
    Array
    Geregistreerd
    4 October 2009
    Locatie
    Gelderland
    Berichten
    6
    Toestel
    Samsung Galaxy

    Standaard update gelukt?

    Laat het weten ajb

    Ik ben benieuwd hoe het werkt en of het werkt en of het via Samsung NEW PC studio gaat?

    Hoe installeer je trouwens apps op de galaxy (niet via de Market maar de PC dus) maar zoals bij de hero via PC Sync?

    Groeten

    PS: iemand enig idee of donut binnenkort voor de Galaxy beschikbaar zal zijn?

  7. #7
    Array
    Geregistreerd
    3 October 2009
    Berichten
    44

    Standaard

    Ik heb de update nog even uitgestelt omdat er berichten zijn over fouten in de nieuwe software. Na de update zouden een aantal functies niet meer werken, er zou een harde reset nodig zijn om dit te herstellen.

    Mijn OS is stabiel en ik begin een redelijke accuduur te halen (hij staat nu bijna 20 uur aan met redelijk wat sms/bel/internetgebruik, in het begin haalde ik net 5 uurtjes) dus ik wacht even tot er een nieuwe update komt.

    Het lukt me nogsteeds niet om een bruikbare verbinding te maken tussen de PC suite van samsung en mijn toestel. Hierdoor Iemand tips????

    ik download mijn apps van de Android Market via mijn toestel. met een onbeperkt internet abbo is dat geen probleem.
    verder heb ik nog niets uitgeprobeerd met de pc suite, aangezien ik de verbinding tussen mijn telefoon en PC niet werkend krijg.

    Ik ben echt een Android newbie dus ik moet alles uitzoeken, inclusief het backuppen van mijn gegevens etc.

  8. #8
    Array
    Geregistreerd
    3 October 2009
    Berichten
    44

    Standaard

    ik zal echt nog even moeten wachten om aan een legale update te komen.
    Alleen door mijn toestel te flashen en via Odin IH8 te installeren kan ik die firmware draaien hier in nederland.

    Ik ben totaal niet thuis in dergelijke zaken dus ik waag me er maar niet aan, zonde van de battarijduur want die schijnt echt aanzienlijk te verbeteren tenopzichte van IH7

  9. #9
    Array
    Geregistreerd
    4 October 2009
    Locatie
    Gelderland
    Berichten
    6
    Toestel
    Samsung Galaxy

    Standaard

    Ik heb zojuist nog een sync geprobeerd met Samsung new PC-studio en hij zegt doodleuk dat het toestel niet ondersteund wordt. Het toestel is ook net uit in NL. Ik verwacht de ze snel een update zullen uitbrengen die de i7500 wel ondersteund.

    Ik zal er eens een mail aan wagen. Kijken wat samsung zegt.

    20 uur batterij tijd is wel prima. Welke zaken heb je gedaan om dat te bereiken. Ik heb een cpu meter meelopen en die zakt zelden onder de 20%. Is er een goed programma die dit kan regelen?

    Ik ook ben nieuw met Android maar het bevalt prima tot nu toe. Ik heb er ook IH7 op zitten. Kernel 2.6.27.
    Het downloaden van apps doe ik ook via Android Market maar je kunt ook apps installeren via de sofware van samsung. maar daar zullen we dus op moeten wachten.

    Ik heb trouwens wel regelmatig dat mijn WiFi wegvalt op het toestel. Terwijl mijn laptop daar nooit last van heeft. Iemand daar ervaring mee?

  10. #10
    Array
    Geregistreerd
    3 October 2009
    Berichten
    44

    Standaard

    ik heb die 20 uur bereikt door taskiller te gebruiken en steeds alle apps die ik niet gebruik te killen.
    Daarnaast was de accu volledig opgeladen (hele avond en nacht aan de oplader), de sync uit, 2g ipv 3G. WiFi gebruik ik nooit (hi eindeloos online). Wel af en toe ene beetje internetten.

    Ik zal proberen dit nogeens te halen.
    Ben benieuwd wat samsung te melden heeft!

Pagina 1 van 22 12311 ... LaatsteLaatste

Soortgelijke discussies

  1. HTC's Hero firmware voor de G1 (NL!)
    Door Androidworld in forum Androidworld.nl artikelen
    Reacties: 0
    Laatste bericht: 29 May 2009, 13:01
  2. Nieuwste HTC firmware gespot!
    Door Androidworld in forum Androidworld.nl artikelen
    Reacties: 0
    Laatste bericht: 18 May 2009, 04:44
  3. How to: Manier om stock-firmware te downgraden?
    Door Ceased2be in forum T-mobile G1
    Reacties: 17
    Laatste bericht: 24 April 2009, 12:44
  4. Firmware
    Door Juuntje in forum Algemene vragen over Android
    Reacties: 4
    Laatste bericht: 27 February 2009, 12:16
  5. iPhone released Firmware versie 2.2
    Door Androidworld in forum Androidworld.nl artikelen
    Reacties: 0
    Laatste bericht: 23 November 2008, 08:20

Regels voor berichten

  • Je mag geen nieuwe discussies starten
  • Je mag niet reageren op berichten
  • Je mag geen bijlagen versturen
  • Je mag niet je berichten bewerken
  •