Volgens Kpn is de f.u.p. voor surf en mail totaal tussen de 400 en 450 mb.
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Volgens Kpn is de f.u.p. voor surf en mail totaal tussen de 400 en 450 mb.
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Samsung Galaxy S GT I9000, firmware 2.3.6
Ik kreeg na twee weken gebruik al een waarschuwing dat ik op 80% zat. En ik vind mijn gebruik erg meevallen. Wel grappig, er wordt geadverteerd over smartphones en vooral ook wat een smartphone allemaal kan, als je daar dan vervolgens gebruik van maakt wordt je door KPN gestraft. Mijn vrouw heeft een zakelijke abbo waar ik bij aangesloten kan worden als personeelslid. Ben benieuwd of ik wat meer mb's te besteden heb.
Bij hi en KPN hebben ze vanaf hede nde abbos toch aangepast,
Ik heb zelf net een nieuw Hi abbonement en mag met het duurste abbo 2Gb/maand gebruiken.
Je kan je huidige dataverkeer opvragen door een SMS te sturen naar 1244 met de tekst SALDO,
maar dit werkt alleen voor de mensen met een abbo vanaf 2011.
Ik heb mijn abo ergens in augustus 2010 afgesloten/verlengt en bij mij werkt het nummer ook, je krijgt te zien welk abonnement je hebt en hoeveel tegoed die je nog over hebt tot je volgende factuur en de dataverbruik dat je hebt verbruikt sinds afgelopen factuur.
Die SMS werkt bij mij ook, bedankt voor de tip. Abbo is van Augustus.
Zie je iets wat niet door de beugel kan? Laat het de moderators weten, gebruikBen je goed geholpen, gebruik
Klik hier voor een gratis 2GB dropbox online storage account
S-OFF Oxygen r2 HBOOT met 333MB voor apps
Hmm, mijn abonnement is van Augustus, maar bij mij werkt het niet. Als ik het stuur krijg ik alleen mijn bundel tegoed voor bellen & smsen terug... Jammer want het data verbruik lijkt me juist interessant. ^^ Zie ook niets op mijnhi staan erover trouwens... Het blijft voor mij dus een steek in het donker hoeveel ik gebruikt heb.
Edit: Ow, het duurde even maar hij is binnen... Beetje jammer dattie op 0.000000MB staat... En ik weet zeker dat ik het de afgelopen 10 dagen wel gebruikt heb![]()
Laatst gewijzigd door bartfukkink; 15 February 2011 om 16:37 Reden: Vertraagde smsjes
Pas op allen, 3G Watchdog meet, zoals zoveel data trackers, niet alles. Op mijn geroote SGS met GB 2.3.4 pakt ie ong 60% van het werkelijke verbruik. Ik heb de Pro versie maar inmiddels gebruik ik die niet meer. Ik gebruik nu Traffic Statistics, die pakt ong. 80% (dit afgemeten tegen de Vodafone factuur + wat vergelijk telefoon/PC).