Het betekend in ieder geval dat mijn Xoom nu 100% google is![]()
Het betekend in ieder geval dat mijn Xoom nu 100% google is![]()
NOS snapt het sowieso niet. Het is nu enkel een patentenoorlog aan het zijn/worden maar aan de andere
kant brengt het ook weer wat los bij Microsoft en Apple, die gaan nu nét zo hard mee met de ontwikkelingen.
Niemand blijft achter, alles gaat verder en verder, alleen patentgericht een strategische zet moet ik zeggen.
En alle Apple's hoeven helemaal niet in de prullenbak of verder. Gewoon stukje gezonde concurrentie tussen/
in de technologie. We kunnen niet zonder.
Laatst gewijzigd door Het ratje; 17 August 2011 om 00:28
![]()
![]()
Phone: Samsung GT-I9000
Android: 4.0.4
ROM: WeUI 1.0 by NightShack0
Kernel: 3.1.10_IcyGlitch_V14-B6_I9K-T959D tk@Glitch#1
Phone: Samsung GT-I9000
Android: 4.0.4
ROM: 9-20120521-NIGHTLY-galaxysmtd
Kernel: 3.1.10_IcyGlitch_V14-B6_I9K-T959D tk@Glitch#1
Homescreens: Android Theming [blog in progress]
Blog: CyanogenMod NL [blog in progress]
Donate: Please help the Cyanogenmod project
Gewoon een stukje gezonde concurrentie. Dat denk ik dus ook. En dat is prima!
Wat wel weer eens blijkt: vroeger bracht het NOS journaal nieuws. Nieuws waar je op kon vertrouwen. Het is verteld op het journaal, dus het is waar. Nu mag de kijker zelf gaan uitzoeken hoe dingen echt in elkaar zitten. Dit even ter zijde / off topic.
Tuurlijk I know; vaak net als sites zoals Webwereld een soort 'Telegraaf'. Al vind ik het altijd wel weer lekker om
te lezen ook, hoe vermakelijk, meestal blijkt het altijd weer wat anders te zijn.
![]()
![]()
Phone: Samsung GT-I9000
Android: 4.0.4
ROM: WeUI 1.0 by NightShack0
Kernel: 3.1.10_IcyGlitch_V14-B6_I9K-T959D tk@Glitch#1
Phone: Samsung GT-I9000
Android: 4.0.4
ROM: 9-20120521-NIGHTLY-galaxysmtd
Kernel: 3.1.10_IcyGlitch_V14-B6_I9K-T959D tk@Glitch#1
Homescreens: Android Theming [blog in progress]
Blog: CyanogenMod NL [blog in progress]
Donate: Please help the Cyanogenmod project
Wat is er nou beter dan wat gezonde spanning op technologie gebied
Het gaat Google alleen maar om de patenten van 'Moto' (zo'n stuk of 1000) om zo de juridische strijd met Microsoft aan te kunnen....
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Laatst gewijzigd door Stoneboy; 17 August 2011 om 02:12
Rom: Wisselt elke week wel... Kernel: Wisselt ook elke week wel... (Ik test Kernels & Rom's vaak het is gratis en een leuke & spannende hobby van mij en je leert ook nog iets van elkaar!...)
Misschien moet je toch eens de moeite nemen om naar de herkomst van veel Apple producten / features tezoeken. Apple is vooral heel erg goed in marketing en in aanvoelen waar de markt klaar voor is maar technisch gezien lopen ze niet voorop. Voorbeelden?
Om maar dicht bij huis te blijven: cloud computing, notifications, Widgets. Dat introduceert Apple in iOS5. Hoe lang heeft Android / google dat allemaal al wel niet?
Of dacht je dat de ipod (dé doorbraak van Apple in consumergoods) nieuwe en door Apple ontwikkelde technologie bood? De solid-state speler an sich werd ingekocht en de jog dial die zo bepalend is voor de bediening van het apparaat is ontwikkeld door synaptic.
De iPad is een samenraapsel van bestaande technieken en het hele tablet-idee is al eerder op de markt geweest als product van microsoft (oh ja, die maakte ook hardware, remember?). Ook voor de iPad geldt dat Apple heel goed ingeschat heeft waar de sterke kanten liggen vazn enen dergelijk produkt en wanneer de markt er klaar voor was.
De produkten van Apple zijn net als Bose audio. Het concept oogt goed, de techniek is middelmatig maar de marketing is zo goed dat het produkt verkoopt voor een waanzinnige prijs/prestatie verhouding. Dat, plus de goed uitgevoerde ideeën van turn-key oplossingen en een werkend totaalconcept is wat de Apple machinerie doet lopen. Maar met technische voorsprong of innovatie heeft het niets te maken.
It's got to be perfect! HTC Hero, nu met FroydVillain 1.6.0 / POV Mobii TEGRA Tablet 10.1" met VegaICS
Over het NOS journaal: Tegenwoordig is het heel vaak zo dat nieuwssites(nu.nl, telegraaf.nl etc) heel vaak wat vertellen als ze A informatie hebben gehad. Het B deel zijn geruchten, hebben ze ergens gehoord en slaat meestal nergens op. Dat is gewoon vulling, maar daar staan vaak onjuiste feiten in. Dat komt gewoon omdat dat geen echte tech-sites zijn en er dus weinig/geen mensen werken die zich er echt in interesseren.
Zo stond laatst in de elsevier dat Apple en Google je locatie doorsturen naar hun servers zonder dat te vertellen. Het stond er zo alsof het gemene bedrijven zijn die stiekem van alles doen, maar ze vergaten eventjes dat bij elk Android toestel je bij elke eerste setup moet aangeven of de locatie-gegevens naar Google gestuurd mogen worden(al komen ze daar ook vaak al vandaan).
Bij dat soort artikels is dat toch een belangrijk punt, het gaat erover dat ze wat doen zonder te zeggen, maar Google zegt het wel vooraf duidelijk. Dat betekend dat de hele conclusie ook anders moet zijn en dus het artikel onjuist is.
Dus dat soort dingen moet je altijd met zout nemen![]()