*

Review: LG Optimus 3D Speed

Eerste indrukken

De eerste keer dat we van de LG Optimus 3D Speed hoorden was in januari 2011, door een foutje van The Phone House. Of het plaatje bij het toestel klopte was niet zeker, maar één ding was wel zeker: LG zou met een 3D-toestel op de markt komen. De kans was groot dat het toestel tijdens de Mobile World Congress 2011 aangekondigd zou worden. Dat is dan ook precies wat gebeurde; LG liet het innoverende toestel op het grote evenement zien.

optimus 3d unboxing 07 1024x768 Review: LG Optimus 3D Speed

Het feit dat je 3D-beelden kon bekijken op je telefoon was nieuw. De Optimus 3D Speed is dan ook de eerste smartphone die dit kan. Voor het bekijken van de beelden heb je zelfs geen bril nodig. Naast het bekijken van 3D-beelden is het ook mogelijk om 3D-beelden te schieten met de twee camera’s achterop. Een nieuwe dimensie in smartphones, aldus LG.

Het toestel

Wie de LG Optimus 3D Speed ziet, ziet een redelijk industrieel ontwerp. Op de voorkant zit een flink 4,3 inch scherm en aan de achterkant bevinden zich twee camera’s op een metalen plaatje en de speaker. Ondanks dat het toestel wel rondingen kent, voelt het mannelijk aan. Dit heeft deels met de grootte van het toestel te maken, maar ook met de kleuren en het materiaalgebruik. Het gewicht van het toestel is wat aan de hoge kant, maar gevoelsmatig valt het mee. Het toestel voelt degelijk aan.

Boven het scherm vinden we een speaker en een camera. Onder het scherm bevinden zich vier capacitieve knoppen in de volgorde menu, home, terug, zoeken. Dit zijn, naast je vingers, de knoppen waarmee je Android bedient. De zoekknop is een welkome toevoeging, aangezien je zo de zoekfunctie binnen apps altijd in één keer op kan roepen. Op de bovenkant van het toestel zitten de standby-knop en een 3,5mm headphone-jack. Op de onderkant zitten de microfoon voor het bellen en een gleufje waarmee de batterijklep van het toestel gehaald kan worden. Aan de linker kant zitten de ingangen voor USB en HDMI. Aan de rechter kant vinden we de volumeknop en een 3D-knop.

Specificaties

De specificaties van de LG Optimus 3D Speed zien er als volgt uit:

Android versieAndroid 2.2
Scherm4,3 inch LCD, met mogelijkheid tot 3D
Schermresolutie480 x 800 pixels
TouchscreenCapacitief
ToetsenbordVirtueel
ProcessorOMAP4430 1GHz dual-core
ROM-geheugen8GB (6GB bruikbaar), 1GB
RAM-geheugen512MB multichannel
GeheugenslotMicro-SD (uitbreidbaar tot 32 GB)
Wi-FiJa
USBMicro-USB v2.0
BluetoothJa
Hoofdtelefoon3.5mm audio jack
GPSJa
KompasJa
AccelerometerJa
GyroscoopJa
NFC-chipNee
HDMI TV uitJa
DLNAJa
Camera2 x 5MP met auto focus achter (voor 2D of 3D), 2MP voor
VideoJa, 2D (tot 1080p) en 3D (tot 720p)
FlitsJa
Batterij1500 mAh
Afmetingen128.8 x 68 x 11.9 mm
Gewicht168 gram

Foto’s

Unboxing

In onderstaande video pakken we de Optimus 3D Speed en bijbehorende accessoires uit. In de verpakking vinden we het volgende:

  • LG Optimus 3D Speed
  • Koptelefoontje
  • Stekker om op te laden
  • Micro-USB-kabel
  • Korte startershandleiding
  • Erg beknopte handleiding voor probleemoplossing
  • Géén SD-kaartje (intern geheugen is 8GB, waarvan zo’n 6GB bruikbaar)

Op de volgende pagina gaan we verder met de review van de Optimus 3D Speed.

Nieuwsbrief

Recente reacties
Toestellen
Advertisement