*

HTC Desire Z

Op 15 september 2010 heeft HTC in Londen naast de HTC Desire HD ook de opvolger van de G1, de Desire Z, aangekondigd. De Desire Z is een sterke multitasker met toetsenbord. De HTC Desire Z is de ideale mobiele telefoon voor mensen die altijd onderweg zijn. Het toestel maakt het eenvoudig altijd in contact te blijven met je vrienden en collega’s.

HTC Desire Z HTC Desire Z

De HTC Desire Z heeft een uniek schuifmechanisme waarmee onder het touchscreen een QWERTY-toetsenbord tevoorschijn komt. Dit toetsenbord heeft enkele makkelijke sneltoetsen waarmee je direct toegang hebt tot diensten zonder daarvoor menu’s te hoeven raadplegen.

De HTC Desire Z bevat daarnaast 4 Gb intern geheugen, een 720p HD videocamera en een 5-megapixel camera met automatische flits. Het is het eerste toestel dat is voorzien van de nieuwe 800 MHz Qualcomm 7230 processor, waarmee de prestaties van het toestel en de accu worden verbeterd. Daarnaast heb je met de HTC Desire Z ook de beschikking over HTC Fast Boot. In Nederland is de Desire Z leverbaar vanaf medio oktober 2010.

Onze uitgebreide review is hier te lezen.

Specificaties

Android versieAndroid 2.2
Scherm afmeting3.7 inch Super LCD
Scherm resolutie480 x 800 pixels
TouchscreenCapacitive
ToetsenbordVirtueel en QWERTY toetsenbord
ProcessorQualcomm MSM7230 800 MHz
ROM geheugen1,5 GB
RAM geheugen512 MB
GeheugenslotMicroSD
Wi-fiJa, IEEE 802.11 b/g/n
USBmicroUSB v2.0
BluetoothJa, 2.1, A2DP, FTP, OPP, en PBAP
Hoofdtelefoon3.5 mm audio jack
GPSJa
KompasJa
AccelerometerJa
GyroscoopNee
NFC-chipNee
HDMI TV uitNee
DLNAJa
Camera5MP
VideoJa, 720p
FlitsJa
Batterij1300 mAh
Afmetingen119 x 60.4 x 14.16 mm
Gewicht180 gram

 

Los toestel

 

Abonnement

 
 

Androidworld op Facebook
Nieuwsbrief

Toestellen
Advertisement