Android op Asus EEEpc en HP mini-Note
Door DIM! | In Android algemeen, Howto's | Op 05-01-2009 om 20:35 |
0
Zou het kunnen dat Google ons al een tijdje zand in de ogen strooit?. Sinds dit weekend duiken er een aantal artikelen op, waarin android op een netbook draait. Het betreft een HP- mini-note 2133 en een Asus EEEPC en zoals je in de rest van het artikel kan zien draait Android op de HP alsof het ervoor gemaakt is.
Dus is de volgende vraag….wat gaat Google hiermee doen ? Kunnen we na de Google telefoon nu ook een Google netbook verwachten ?. Mischien is dat wel een beetje voorbarig, het betreft vooralsnog twee probeersels die nog niet compleet doorgetest zijn, maar het is duidelijk dat er een enorm potentie is.
Feit is wel dat deze “nieuwe” toepassing Google en dan vooral de investeerders legio meer “oppertunities”geeft met het Android platform geld te gaan verdienen. De markt voor netbooks explodeert en als Google snel is kunnen ze daar ook van meeprofiteren.
Zoals we al eerder schreven: 2009 wordt een mooi Android jaar. Check video hieronder.
Gerelateerde posts
Check ook eens het grootste Android Forum van de Benelux en volg onze nieuwsfeed om op de hoogte te blijven van het laatste Android nieuws.Twitterfan? @Androidworld.






















