*

Google Chrome binnenkort beschikbaar voor Android
Door op ma 3 okt 2011 | Comments 17 reacties |

chrome1 Google Chrome binnenkort beschikbaar voor AndroidDe browser Chrome van Google zou binnenkort wel eens op Android beschikbaar kunnen komen, aldus een post op Chromium. Google Chrome op Android zal qua functies en features vrijwel gelijk zijn aan de desktopversie van deze browser, hetgeen het project natuurlijk nog interessanter maakt.

Functies

Zoals eerder aangegeven, zal de Android-versie van Chrome over dezelfde functies beschikken als de webversie van de browser. Dit houdt in dat het wellicht ook mogelijk wordt games direct in de browser te spelen, er tabs toegevoegd zullen worden aan de navigatie en de Skia 2D graphics library ondersteund zal worden. Door de ontwikkeling van de Androidbrowser heeft Google veel ervaring opgedaan om vervolgens al deze expertise in Google Chrome te stoppen. De cirkel is dus weer rond als Google Chrome naar Android komt. Kortom, zeker iets om naar uit te kijken.

Aankondiging

Zoals we hebben kunnen lezen, is er op 11 oktober een evenement dat georganiseerd wordt door Samsung en Google. Tot dusver was dat onlosmakelijk verbonden met de Nexus Prime en de aankondiging van Ice Cream Sandwich, maar het zou ook heel goed mogelijk kunnen zijn dat hier de Android-versie van de Google Chrome ook aangekondigd zal worden.

Ook interessant om te vermelden, is dat Android en Google Chrome beiden in september 2008 officieel op de markt gebracht zijn en dat we nu, iets meer dan drie jaar later, deze populaire browser ook naar Android zien komen.

Bron: Conceivablytech

Share Us: Nujij Twitter Facebook Ekudos Delicious Digg Follow us:

17 Reacties
    • Als hij dezelfde functionaliteit heeft als de HTC browser (smartzoom) dan is het interessant…..

      • Dit is een androidfunctie. Dus waarschijnlijk wel :)

      • Niet helemaal waar. HTC toestellen passen de tekst automatisch aan na het zoomen. In tegenstelling tot de meeste andere Android-toestellen, waarbij je éérst moet dubbel-klikken op de tekst.

    • Ik kan niet wachten. Ik vind Google Chrome verreweg de beste browser dus ben erg benieuwd naar de android variant!

    • Chrome zuigt op mn laptop en op mn foon blijft de standaard browser gewoon het beste

      • Probeer Dolphin eens op je foon. Al wordt Chrome hopelijk een goed alternatief ;-)

    • Chrome en Android Rule! :-P

    • Chrome geintegreerd in ice cream sandwich? Dat zou pas een release zijn. Niet echt uit te sluiten lijkt mij.

    • Hoop dat het net zo smooth word als de internet op galaxy s2 of zelfs beter. Tot nu toe kan geen ander mobiel de snelheid en smoothness evenaren. Zelfs de flashplayer werkt zo goed dat het gewoon laat zien dat het werkbaar is op mobileplatforms. Hopelijk wordt het met chrome alleen maar beter.

    • klinkt wel interessant, maar ik neem aan dat die geen hardware acceleratie heeft zoals de standaard browser op mijn galaxy s.

    • Is de standaard andriod browser ook door google gemaakt.

    • Chrome is gewoon geniaal snel op Vista! En zal wss ook geniaal snel worden op men mobiel! Ondanks het feit dat ik geen enkele problemen heb met de standaard browser!

    • Ik gaat hem zeker proberen de standaard browser doet het goed maar misschien word dit een goed alternatief, Ik heb Opera af en toe nog werkt ook wel goed maar dolphin hd geprobeerd die liet me htc sensation gewoon 2 keer totaal crashen dus die hoeft van mij niet meer.

    • Nice! Ga ik zeker proberen/gebruiken. Als het de grote van de app maar binnen beperken blijft. Maar dat moet voor Chrome geen probleem zijn ;)

    • Hoop hier ook dat Chrome snel uit komt voor Android ;)

    • Wordt leuk als de chrome plugins voor bv. Icefilms gebruikt kunnen gaan worden

Reageer ook
Naam ↓
E-Mail ↓
Website ↓
Klik hier om ook een avatar te selecteren. Zelf ook een leuke Android-avatar maken? Klik hier.
Vertel ons wat jij vindt: ↓

Nieuwsbrief

Recente reacties
Toestellen
Advertisement