*

App van de week 41: Application Folder, je homescreen inrichten
Door op za 8 okt 2011 | Comments 16 reacties |

Application Folder2 App van de week 41: Application Folder, je homescreen inrichtenEen belangrijk onderdeel van je Android-toestel is je homescreen, dit is meestal toch hetgene waar je het langst naar kijkt en gebruikt als startpunt voor de bediening van je telefoon. Application Folder is een app die je in de gelegenheid stelt je homescreen zo optimaal mogelijk in te delen en misschien nog wel belangrijker, ruimte te besparen.

Application Folder

Met Application Folder heb je de mogelijkheid de gebruikte snelkoppelingen in groepen in te delen. Elke groep kun je een eigen naam en icoon meegegeven zodat het ook op je homescreen direct duidelijk is welke ‘folder’ het betreft.

Bookmarks, snelkoppelingen en apps

In de app heb je de mogelijkheid de groepen in te delen zoals jij dit graag wilt. Zo kun je bijvoorbeeld de map ‘Androidworld’ aanmaken met hierin bijvoorbeeld de Androidworld Reader, Tapatalk-link naar ons forum en een bookmark naar onze zustersite Tabletworld.nl. Deze kun je door het plaatsen van een ‘folder editor’ widget op je homescreen selecteren en in verschillende stijlen weergeven (zie screenshots).

Gebruik

Door het aanraken van de map met de door jouw gekozen snelkoppelingen opent deze en kun je de app, bookmark of snelkoppeling openen. Daarnaast heb je de mogelijkheid in te stellen of de settings zichtbaar moeten zijn en deze dus, rechtstreeks vanuit de widget, aan te passen. Door deze functionaliteit kun je veel instellingen doen vanuit de widget, zonder de app zelf te openen, erg handig! Het is overigens wel een beetje verwarrend dat de applicatie in de Market ‘Application Folder’ heet en op je toestel ‘Folder Editor’. Het betreft hier wel dezelfde applicatie. Daarnaast is er nog een Pro-versie voor 1 Euro waarbij je verlost bent van de advertenties die in de gratis versie worden getoond.

Screenshots

Alternatieven

Voor het gemak noemen we nog een aantal alternatieven.

 App van de week 41: Application Folder, je homescreen inrichtenFolder Organizer
Gratis
 App van de week 41: Application Folder, je homescreen inrichtenSwipepad
Gratis

Conclusie

Een app die door zijn gebruiksgemak opvalt en het mogelijk maakt je homescreen lekker opgeruimd te houden. Door de makkelijk te bereiken instellingen en verschillende weergaven is de widget ook redelijk dynamisch. Kortom, een handige app!
Versie:2.6.3
Omvang/SD-kaart:1.86 MB/Nee
Prijs:gratis/ € 1,-
Getest op:HTC Sensation (2.3.5)
Marketrating:Rating: star App van de week 41: Application Folder, je homescreen inrichtenstar App van de week 41: Application Folder, je homescreen inrichtenstar App van de week 41: Application Folder, je homescreen inrichtenstar App van de week 41: Application Folder, je homescreen inrichtenhalfstar App van de week 41: Application Folder, je homescreen inrichten
Ons eindoordeel:Rating: star App van de week 41: Application Folder, je homescreen inrichtenstar App van de week 41: Application Folder, je homescreen inrichtenstar App van de week 41: Application Folder, je homescreen inrichtenstar App van de week 41: Application Folder, je homescreen inrichtenblankstar App van de week 41: Application Folder, je homescreen inrichten
Gratis  App van de week 41: Application Folder, je homescreen inrichtenHoe installeer ik deze app op mijn telefoon?
€ 1,-   App van de week 41: Application Folder, je homescreen inrichtenHoe installeer ik deze app op mijn telefoon?
Share Us: Nujij Twitter Facebook Ekudos Delicious Digg Follow us:

16 Reacties
Reageer ook
Naam ↓
E-Mail ↓
Website ↓
Klik hier om ook een avatar te selecteren. Zelf ook een leuke Android-avatar maken? Klik hier.
Vertel ons wat jij vindt: ↓

Nieuwsbrief

Recente reacties
Toestellen
Advertisement