*

Acer Liquid, het eerste Snapdragon Android toestel met processor power
Door op wo 14 okt 2009 | Comments 1 reactie |

1255519694 200x120 Acer Liquid, het eerste Snapdragon Android toestel met processor power

Acer, voor de meeste wel bekend als de Taiwanese Laptopbouwer (Aspire, One) heeft naast de Android laptop ook  een Android toestel aangekondigd. Op zich is het geen nieuws dat Acer een Android toestel gaat uitbrengen, maar wel op welke processor deze zal draaien. De HTC toestellen zoals we ze nu kennen draaien allemaal maar op halve toeren ten op zichte van deze nieuwe Acer krachtpatser draaiend op een Snapdragon processor.


“Snapdragon?”, hoor ik je al denken. Dit gaat om een 1 Ghz sterke processor. Dat is wel 89% winst op een overklokte G1 met zijn 528 MHz. Dit biedt kansen voor 3D games op Android en nog snellere software. Acer gaat net als HTC en Motorola ook op de Shell tour. Ze zullen zelf een eigen shell bouwen die je toegang biedt tot Twitter Facebook en Flickr uiteraard volledig geïntegreerd met je contacten.

Als extraatje op de gebruikersinterface levert Acer ook Spinlets mee, een media streaming dienst voor onderweg. De video’s zijn te bekijken op een Wide-VGA scherm wat we ook al kennen uit de Touch HD van HTC met een resolutie van 800 x 480 pixels. Het nieuwe toestel zal de naam liquid gaan meekrijgen.

Er is nog niet veel bekend, maar wat we wel al kunnen verklappen is dat het toestel wordt uitgerust met een Capacitive touchscreen.

Acer claimt de eerste Android smartphone op Snapdragon te leveren. Als Acer dit waar wilt maken moeten ze redelijk snel gaan verkopen omdat de HTC Dragon en Sony Ericson X3 ook op deze processor zullen draaien. Dus hebben we binnenkort naast de Acer laptop ook een Acer smartphone? We houden je op de hoogte!

Share Us: Nujij Twitter Facebook Ekudos Delicious Digg Follow us:

Eén reactie
Reageer ook
Naam ↓
E-Mail ↓
Website ↓
Klik hier om ook een avatar te selecteren. Zelf ook een leuke Android-avatar maken? Klik hier.
Vertel ons wat jij vindt: ↓

Nieuwsbrief

Recente reacties
Toestellen
Advertisement