Winnaars van de Android T-shirt prijsvraag bekend
Door op ma 7 sep 2009 | Comments 4 reacties |

grijs klein1 Winnaars van de Android T shirt prijsvraag bekendMet de introductie van het eerste Android T-shirt (Via Funshirts.nl) hebben wij een prijsvraag uitgeschreven waarmee een aantal van deze unieke Android shirts te winnen zijn door antwoord te geven op de vraag:  Hoeveel keer is de Androidworld Reader gedownload uit de Androidmarket op 29 augustus 2009. We hebben vele verschillende antwoorden binnengekregen die varieerden van 17x tot 1.000.000+, dus ideeën genoeg. In de Androidmarket was al te zien dat het antwoord tussen de 1000-5000 moest liggen, het exacte aantal is *Tromgeroffel* 3043. Na het bekijken van de vele reacties zijn er drie personen uitgekomen die hier het dichtst bij zitten en hebben het unieke Android shirt gewonnen. Wie dit zijn…..?

In willekeurige volgorde:

  • Xander
  • Tjerk
  • Debby

Gefeliciteerd!! Jullie ontvangen zo snel mogelijk dit unieke shirt!

Iedereen die meegedaan heeft: bedankt voor de inzending (met of zonder melding van de openstaande gulp icon wink Winnaars van de Android T shirt prijsvraag bekend ).

Sta je niet in bovenstaand rijtje en zou je toch graag dit Android shirt willen bemachtigen dan kun je deze via Funshirts.nl bestellen.


Share Us: Nujij Twitter Facebook Ekudos Delicious Digg Follow us:

4 Reacties
Reageer ook
Naam ↓
E-Mail ↓
Website ↓
Klik hier om ook een avatar te selecteren. Zelf ook een leuke Android-avatar maken? Klik hier.
Vertel ons wat jij vindt: ↓

Advertisement