*

Steeds meer Android apps…
Door op vr 7 aug 2009 | Comments 4 reacties |

androidmarket Steeds meer Android apps...Het succes van platformen zoals Android en  de iPhone worden mede bepaald door het beschikbaar zijn van goede apps. De klant wenst een ruime keuze uit een breed assortiment, dat bepaalt of  zijn aangekochte telefoon met besturings-systeem hem/haar blij maakt.

Flurry.com tracked applicaties, zo krijgen developers inzicht waar en hoe en hoeveel hun applicatie wordt gebruikt. Dat levert weer goeie data voor eventuele updates van hun product. Flurry.com kan dus heel goed zien hoe de bewegingen in de markt zijn, daar ze zowel iPhone, Java, Blackberry en Android apps tracken.

Ze constateren dat de immer groeiende stroom iPhone apps nog niet tot stilstand komt, maar dat steeds meer ontwikkelaars hun pijlen ook richten op de Android Market.  Dit zou komen door het strenge toelatingsproces van Apple, voor veel developers een regelrechte ramp. Zo laten de cijfers zien dat de laatste 6 maanden het Android aanbod elke maand verdubbeld wordt. Het zijn natuurlijk geen exacte cijfers, het is goed mogelijk dat bestaande applicaties de Flurry statistieken hebben toegevoegd. Maar de trend is overduidelijk, er komen steeds meer apps in de Market…en dat is goed !

flurry android starts Steeds meer Android apps...bron : ReadWriteWeb.com

Share Us: Nujij Twitter Facebook Ekudos Delicious Digg Follow us:

4 Reacties
    • Ik kijk zelf uit naar de nieuwe Google Dev Challenge. De vorige heeft een aantal mooie, innovatieve apps opgeleverd. Hieronder bevindt zich natuurlijk Locale.

      Bij de nieuwe apps in de Market zitten veel onzinnige applicaties (waaronder veel soundboards e.d.) en apps die gewoon precies hetzelfde doen als bestaande apps. Maar goed, we zullen zien komende maand!

    • Inderdaad…maar kwaliteit gaat het winnen van volume..zeker wanneer er steeds meer opbrengsten gaan komen voor diegene die wel een goede app maken..

    • het wordt tijd voor een goede en customisable market filter en een extra tag “hardware requirements” zodat je kunt zien of de app op je phone werkt voordat je hem koopt…

      oja en het wordt tijd voor andere betalingsmethoden

    • Het wordt ook eens tijd dat er goede GPS software komt.
      Die navtek of hoe het ook heet kun je toch niet serieus nemen.

      Op werk vonden ze het ook maar ik niks, ik wist niet waar ik de route kon ingeven.

Reageer ook
Naam ↓
E-Mail ↓
Website ↓
Klik hier om ook een avatar te selecteren. Zelf ook een leuke Android-avatar maken? Klik hier.
Vertel ons wat jij vindt: ↓

Nieuwsbrief

Recente reacties
Toestellen
Advertisement