*

T-Mobile gaat ook voor de Hero ofwel de G2 Touch
Door op do 30 jul 2009 | Comments 12 reacties |

T Mobile G2 Touch T Mobile gaat ook voor de Hero ofwel de G2 TouchWij hebben het al weken over de HTC Hero. Na een pers event in Londen met een prachtige videopresentatie van het nieuwe Home menu van HTC (“Scenes”), heeft iedereen lang moeten wachten op de werkelijke lancering van het toestel. Na de Magic (bij Vodafone) en de G1 bij T-Mobile wordt dit een merkloos toestel. MAAR!!!! Daar is T-Mobile vanmorgen met een persbericht en kopt: “T-Mobile lanceert nieuw Android™ toestel: de T-Mobile G2 Touch.”

Nee, dit is geen nieuw toestel voor ons Androidgebruikers. Het is net als destijds de HTC P3300 (T-Mobile MDA III) en de HTC Diamond (T-Mobile MDA IV) gewoon een rebranded T-Mobile editie. T-Mobile kopt daarnaast “Nog geavanceerder dan de G1″. Tja, leuk verkoopverhaal. Het toestel heeft inderdaad meer geheugen en als je hem vergelijkt met een standaard G1 biedt hij POP, IMAP en Microsoft Exchange. Ook de Camera heeft een upgrade gehad. Van de 3.2 megapixel in de G1 en de Magic gaan we nu naar een 5 Megapixel camera. Daarnaast kan je net als bij de HTC versie van de Hero gewone 3.5 jack koptelefoontjes gebruiken en ben je af van de HTC MiniUSB versie.

Nu even wat minder technisch. Het toestel blijft gewoon de HTC Hero. T-Mobile kennende krijgen we daar een Web-N-Walk app bij en een T-Mobile Sticker op de voorkant van het toestel. Verder niets bijzonders. Het lijkt in de afbeeldingen van T-Mobile zelfs dat de widgets door T-Mobile zelf zijn aangepast.
T Mobile G2 Touch vs HTC Hero T Mobile gaat ook voor de Hero ofwel de G2 Touch
Zit je nu bij Vodafone en wil je de Hero hebben? Deze zal net als bij alle andere providers gewoon in het Wit (Met Teflon Coating) en Bruin te koop zijn. Wil je perse een rebranded zwarte versie hebben dan zit je bij T-Mobile aan het juiste adres. In de T-Mobile webshop kan je je eigen pakket samenstellen.

In Italië gaan er geruchten over een hogere resolutie. Deze lijken echter ongegrond.

De T-Mobile G2 Touch (Black) is vanaf volgende week te koop bij een Relax 150 met Web-n-Walk standaard. Op de Webshop moet je even doorklikken naar de volgende pagina en Web-n-Walk aanzetten dan verdwijnen ook de éénmalige toestelkosten.

Share Us: Nujij Twitter Facebook Ekudos Delicious Digg Follow us:

12 Reacties
    • is wel sence toch? Waarschijnlijk wel weer met dat lelijke roze kleurtje. Al lijkt dat op de foto niet. Daar heb ik trouwens nog nooit wat van begrepen… Voor de vrouwen prima! Maar wat moet je nou als echte (niets mis met geen echte, maar je weet het tegenwoordig niet meer) man met een zwarte telefoon en een roze menu… Heb op mijn t-mobile diamond gelijk een originele htc rom gezet ;) .

      • Ik heb ook ergens gelezen dat et geen sense op zal zitten vaag …

      • Zo te zien werkt Sense er gewoon op in het rotste geval is dit een Theme over het normale systeem heen waar het er niet naar uitziet… Sense valt te herkennen aan de ronde onderbalk en de 6 tabs die onderaan positie aangeven.. Dit had je niet in de G1 (originele ROM)

    • mag over 3 weken mijn abbo verlengen bij t-mobile maar kon niet wachten
      en heb de hero gisteren besteld (simlockvrij wit) en had hem vanmorgen om 10 uur binnen
      ga dan toch maar voor de iphone 3gs over 3 weken en verkoop deze dan maar, abbo van de
      iphone is gewoon goed 300 belmin + 300 sms en en web en walk plus 45 euro p/m
      normaal 300 min 34.50 onbeperkt sms 9.95 en web en walk plus 14.95 totaal bij 60 euro !!

    • Het werd tijd dat T-mobile een nieuwe Android toestel erbij had. Jammer dat er geen sense is maar ik denk dat het toestel wel aanspreekt.

    • Waarom verkopen, verwacht je dat de iphone je beter gaat bevallen? Forever stuck with the standard desktop icons and Itunes!! You've got apple… well that's it! Give google and android a bit more time and you've got the world! :D (Well that's my opinion.)

    • Ik bedoel dat ik die fucking iPhone ga verkopen die brengt wel
      700 op ofzo heb al een iPhone 3g gehad beviel totaal niet
      Daarna de g1 gekocht super was gelijk verkocht aan Android
      Niet veel later een magic gekocht en toen ik de hero zag
      Met de nieuwe sense software moest ik hem gewoon hebben
      De iPhone is veel ste gesloten werkt gewoon klote naar mijn mening

    • Sorry hoor, maar dit stuk is onleesbaar. Het zit vol taal-, spellings-, stijl- en schrijffouten. Toedeloe.

    • Heb mijn HTC Hero net binnen, van het weekend even flink testen. Hij bevalt wel, maar nog niet zeker of ik hem niet verkoop om toch voor een iPhone 3GS te gaan. Ben toch meer een Apple man.

    • Er zit gewoon Sense op hoor. Dat heeft T-Mobile bevestigt tegen Techzine. Hier te vinden: http://www.techzine.nl/nieuws/20895/T-Mobile-G2-Touch-officieel-aangekondigd.html

Reageer ook
Naam ↓
E-Mail ↓
Website ↓
Klik hier om ook een avatar te selecteren. Zelf ook een leuke Android-avatar maken? Klik hier.
Vertel ons wat jij vindt: ↓

Nieuwsbrief

Recente reacties
Toestellen
Advertisement