Mindpass gaat Android gebruiken?
Door op di 28 jul 2009 | Comments Geen reacties |

google android delay 200x120 Mindpass gaat Android gebruiken?Dat Android langzaam de wereld aan het veroveren was is bekend. Steeds meer apparaten stappen over op het Android OS. Afstandsbedieningen, telefoons, laptop, computers noem maar op.
De tablet pc’s die allemaal uitgerust zijn met het Windows OS kunnen deze stap ook maken.

mindpad Mindpass gaat Android gebruiken?De fabrikant Mindpass zag in Android een goed OS voor hun nieuwe mindpad. Een klein multimedia apparaatje waar gebruik gemaakt kan worden van IM, bloggen,videostreaming en muziek afspelen in verschillende formaten. Er kan een agenda worden beheerd en er kunnen ook foto’s gemaakt worden. Dit alles gaat via een WIFI verbinding. Je kunt er nog net niet mee bellen.
De mindpad die nu nog draait op Windows CE heeft een touchscreen van 2,9 inch. De nieuwe mindpad zal een groter scherm hebben waardoor nog makkelijker op internet gesurft kan worden. Nu gebruikt de mindpad nog adobe flash om te surfen op het net. Als ze dit willen behouden zal adobe zich meer moeten gaan bezighouden met flash voor Android.

Er zijn nog meer fabrikanten die er over denken om Android hiervoor te gaan gebruiken. Archos liet al eerder weten hier mee bezig te zijn.


Share Us: Nujij Twitter Facebook Ekudos Delicious Digg Follow us:

Reageer ook
Naam ↓
E-Mail ↓
Website ↓
Klik hier om ook een avatar te selecteren. Zelf ook een leuke Android-avatar maken? Klik hier.
Vertel ons wat jij vindt: ↓

Advertisement