Een tijdje terug berichtten wij over een kloon die de G2 heette. Het bedrijf dat hierachter zit, heeft niet stilgezeten en is al in een vergevorderd stadium met hun nieuwste toestel waar Android op zal draaien. Volgepakt met allerlei features (o.a. 3.2MP Camera + 2de camera, GPS en TV!! meer specs na de break) is dit een redelijk compleet toestel dat wel eens voor een mooie verrassing kan zorgen. Eerlijk is eerlijk, het uiterlijk van bijvoorbeeld HTC Hero is geen partij voor de Sciphone N12, maar als je op zoek bent naar een compleet toestel, met Android en waarschijnlijk niet te duur, dan is de N12 zeker een toestel om in overweging te nemen.
De geplande datum van eind juni is niet gehaald, maar de berichten over eind juli zijn erg positief.. Dus hebben we over enkele dagen het vijfde Androidtoestel officieel op de markt?
Een interessante vermelding in de specs is: ‘Operating system: Android/Windows Mobile’. Wil dit zeggen dat er een zogenaamde ‘Dual Boot’ zal zijn? Dus dat je kunt kiezen of je het toestel via Android of via Windows Mobile wilt opstarten? Uiteraard kiezen wij voor Android, maar zou een leuke optie zijn die wij nog niet in de ‘real world’ tegengekomen zijn….
De volledige specs..
- Processor: Marvell Monahands (624MHz) + Qualcomm MSM6246

- Operating system: Android/ Windows Mobile
- Dimensions: 117*58*12.7
- Mode: UMTS-2100MHz, GSM-900/1800/1900 MHz
- Bearer: GSM, 3G(WCDMA)
- Display: WQVGA 240*400 pixels, 3.2 inch TFT 262K
- Main camera: 3.2M pixel
- Secondary Camera: 0.1M pixel
- Storage: ROM-256MB+64MB, RAM-256MB+64MB
- Extended Storage: Micro SD, up to 16GB
- USB: USB 2.0 high speed
- Bluetooth: Ver 2.0
- GPS: Yes
- WiFi: IEEE 802.11b/11g
- TV: CMMB
- Battery capacity: 1000mAh
- Standby time(GSM): Up to 220 hours
[Merijn, Thnx!!]

Share Us:
![]() |
Follow us:
|











waar kan ik hem bestellen ?
Ik ben niet echt te spreken over die batterij. Die is waarschijnlijk zo leeg…
Wat misschien wel intressant lijkt is de fromt camera. Kan handig zijn in een later stadium voor videocall .
@yorick bij elke smartphone is de batterij zo leeg…;)
maar vind hem opzich er wel goed uitzien.
Dat weet ik
Maar deze batterij heeft toch wel een erg lage capaciteit =/
Heeft ie ook dual-sim mogelijkheid?
Ik denk dat de TV hier nutteloos is aangezien de protocol CMMB.. wij hebben namelijk alleen de DVB-H protocol hier in Nederland. Verder wel leuk dat er meer android toestllen uitkomen natuurlijk!
Ik zie toch liever eerst wat 'higher-end' toestellen. Nu zien we vooral nog inferieure toestellen (bijvoorbeeld de Samsung Galaxy vs de Samsung Jet). Dat Sony-Ericsson-toestel (Rachel) zal een stap in de goede richting worden..
Het zou jammer zijn als de naam Android geassocieerd zal worden met slechtere toestellen!
Goed nieuws! Ik heb nog steeds geen uitstelberichten van mijn vrienden bij Bluelans en een prijsindicatie van ongeveer € 200,- Simlockvrij uiteraard, nog geen uitsluitsel over koptelefoonaansluiting (3.5 mm? proprietary?) of ingebouwd kompas. Eind juli staat nog steeds als lanceerdatum en dat is binnen twee weken!