De afgelopen week uitgelekte roadmap van T-Mobile liet een gepimpte G1 zien.
Deze G1 2.0, ook wel bekend onder de naam Bigfoot, zal sowieso 1 ding niet meer hebben wat de G1 en G2 wel hebben…de grote kin. De Bigfoot heeft een rechte body en het fysieke keyboard slide er over de gehele breedte uit. Dus je hebt geen last meer van de kin bij het typen. Voor de rest is er nog maar bitter weinig officieel bekend over deze nieuwe Android telg..

Panasonic onthult Androidtoestel voor Europa
Amerikaanse lancering Motorola DROID 4 op 10 febru...
Nieuwe apps in de Android Market: week 6
Samsung Galaxy Beam gespot bij Amerikaanse keuring...
Share Us: ![]() | Follow us: ![]() |












Hebbenhebbenhebbenhebbenhebbenhebbenhebbenhebbenhebben.
Ik zeg….. Laat maar komen!!!
Hahaha geweldige naam. Veel beter als Dream of Magic of wat dan ook tot nu toe. Nu maar hopen dat de specs ook groots zijn. Maarja je weet wat ze zeggen over grote voeten.
Vetvetvet!!! Waar kan ik mijn 2-jarig contract ontbinden?
Éindelijk het toestel dat ik wel hebben. Goede looks, qwerty toetsenbord. Mooi! herfst dit jaar dus!
eerst zien dan geloven.
en beetje erg iphone achtig he….
Wow! dat wordt een waardige opvolger voor me G1
, ik ben er super blij mee, maar eerlijk is eerlijk hij is me toch een beetje lelijk 
@peter idem hier, ik vind de G1 super zalig en ben erg tevreden, voornamelijk door Android natuurlijk, maar hij had veel mooier kunnen zijn zoals deze bigfoot! Mooi ding!
Lijkt deze niet verdacht veel op de “iphone met toetsenbord” die een paar weken geleden ook al op het internet verscheen ?? ik zeg Photoshop !! maar wel mooi van mij mag morgen nog komen.
g1 en dan nog beter wat wil je nog meer
hebbedingetje! heb mijn g1 in t wit genomen en dan is t design nog wel draaglijk maar deze is toch wel wat mooier.
[...] woont, wat ga je doen ? Neem je de Magic die in Juni zal komen of wacht je tot October totdat de Bigfoot op de markt losgelaten wordt. Veel lezers van de diverse blogs over android blijven maar roepen om [...]