AndroidworldApp : A2B, locatie opslaan en weer terugvinden

App : A2B, locatie opslaan en weer terugvinden
Gepubliceerd op zondag 1 maart 2009 door DIM!

a2b-homescreenDe app A2B van Froogloid is nog niet verkrijgbaar in de Android Market in Europa omdat het een betaalde applicatie is. Maar de makers van deze mooie applicatie hebben ons een SDK-file gestuurd om hem alvast te proberen (thnkx Chris !).

Wat doet A2B precies? Stel je voor je bent in een voor jou vreemde stad en je hebt na een uur rondrijden eindelijk een parkeerplek gevonden en iedereen kent wel de situatie dat je aan het eind van de dag je auto niet meer kan terugvinden.

Met A2B kun je de locatie waar de auto staat opslaan d.m.v GPS op de kaart en eventueel een foto en een geschreven notitie als visueel hulpmiddel. Wanneer je aan het eind van de dag weer terug wil naar je auto hoef je alleen maar de locatie onder Find Locaties in te toetsen en de applicatie begeleid je er heen via GPS.

a2b-find-mapIk heb het een aantal dagen geprobeerd en ik moet zeggen dat het een zeer goed uitgedacht systeem is. Vooral het terugvinden van de locatie gaat erg makkelijk. Je wordt begeleid door de kaart het compas en een grote groene pijl die je de richting aangeeft. Boven in het scherm staat ook vermeld hoe de afstand is tot jou en het punt waar je heen moet.

De versie die wij geprobeerd hebben heeft de laatste updates in zich en dat zijn onder andere :

email-locationGet directions , A2B maakt een verbinding met Google Maps welke op zijn beurt weer de richting geeft zoals je dat van een navigatie gewend bent (straat, afslagen etc).

Email Locations ,De locatie die je opgeslagen hebt e-mailen, of via messenger/twitter versturen. Zodat anderen ook weten waar ze heen moeten.

A2B is een app waar met een goed businessmodel goed geld aan te verdienen is. Het programma kan met een aantal aanpassingen ook verschillende bedrijfstakken inzetbaar zijn, bijv in de vervoers en transport sector en zelfs bij hulpdiensten. Froogloid heeft een goed product in de markt gezet, en we zijn zeker benieuwd naar wat ze in de toekomst nog meer gaan ontwikkelen.

Foto’s vind je hier


Share Us: Nujij Twitter Facebook Ekudos Delicious Digg Follow us:
11 Responses
Reageer ook
Naam ↓
E-Mail ↓
Website ↓
Vertel ons wat jij vindt: ↓
Volg Ons!
Sponsor
Search
Recente reacties
LocationX
Awesome Drop
RSS Laatste forum berichten