Test een X10…win een X10 !! #SEAWX10
Door op wo 10 mrt 2010 | Comments 22 reacties |

73701775 Test een X10...win een X10 !! #SEAWX10

In samenwerking met Sony Ericsson brengen we jullie een fantastische actie waarmee je uiteindelijk een gloedjenieuwe Sony Ericsson X10 kunt winnen.

Op 26 maart om 13.00 zullen er 10 AW-bezoekers op het hoofdkantoor van Sony Ericsson de gelegenheid krijgen om als eerste in Nederland met de X10 te spelen.

Deze exclusieve meeting is de eerste en enige in zijn soort en zal onder leiding staan van Androidworld en de marketing afdeling van Sony Ericsson. En alsof dat nog niet genoeg is, zal een van deze 10 bezoekers kans maken op een hagelgloedjenieuwe X10. What about that !!

Iedereen maakt kans om mee te doen met deze actie. Ga naar onze speciale actie-pagina en beantwoord daar de 3 vragen op het actieformulier. Na de sluitingsdatum (20 maart om 20.00) zullen er uit alle goede inzendingen 10 personen gehaald worden die de testmiddag in Badhoevedorp zullen meemaken.

Hoe win je de X10?
De 10 deelnemers aan de testmiddag krijgen enkele dagen de tijd om een review te schrijven over de X10. Alle reviews worden geplaatst op androidworld.nl en zullen door een jury worden bekeken en gewaardeerd. Hieruit zal 1 winnaar komen.


Share Us: Nujij Twitter Facebook Ekudos Delicious Digg Follow us:

22 Reacties
Reageer ook
Naam ↓
E-Mail ↓
Website ↓
Klik hier om ook een avatar te selecteren. Zelf ook een leuke Android-avatar maken? Klik hier.
Vertel ons wat jij vindt: ↓

Advertisement