Over enkele weken komt Navigon Mobile Navigator beschikbaar in de Androidmarkt. Natuurlijk maken wij hier even melding van maar we zijn momenteel ook druk bezig om de software te testen. Binnenkort krijgen jullie dan ook een uitgebreide review van ons.
MobileNavigator voor Android (versie 1.5 tot en met 2.1) is te gebruiken op verschillende smartphones zoals de T-Mobile Pulse, de Nexus One of de HTC Magic. Wanneer de kaarten opgeslagen zijn op de telefoon is er geen verbinding nodig met het mobiele netwerk, voorkomt het roaming kosten en zorgt voor kortere laadtijd. De software haalt een framerate van 8 fps (frames per seconde) voor een heldere en vlekkeloze weergave. Daarnaast biedt Navigon verschillende features voor vertrouwd navigeren zoals Reality View ProTM. Deze feature toont afritten en borden schematisch en in 3D. Het scherm schakelt automatisch over van dag- naar nachtmodus en geeft de kaart weer in portret (staand) of landschap (liggend). Naast de visuele features biedt de software ook nog andere slimme oplossingen zoals de rijbaan- en snelheidsassistent voor een veilige reis. Duidelijk uitgesproken aankondigingen zorgen voor een tijdige melding van de te volgen route.
Makkelijk gebruik
MobileNavigator integreert naadloos met het Android besturingssysteem en zorgt voor intuïtief gebruik. Adressen worden automatisch aangevuld om het invoeren makkelijker te maken en gebruikers sneller de weg op kunnen. Daarnaast geeft het programma direct toegang tot opgeslagen adressen in het adresboek. “Autorijden wordt steeds complexer terwijl mensen minder en minder tijd over hebben,” zegt Gerhard Mayr. “MobileNavigator helpt onze klanten om flexibel om te gaan met de dagelijkse uitdagingen in het verkeer.”
MobileNavigator voor smartphones met Android kan binnen enkele weken worden gedownload via de Android Market. Bij lancering geldt een korting om de lancering van de software te vieren: introductieprijs voor de Benelux-versie is €49.95 en €74.95 voor de Europese versie. NAVIGON biedt ook een 30-dagen, volledig werkende versie als ‘Try & Buy’ zonder verdere verplichtingen.
Ondersteunde toestellen
| HTC Hero |
| HTC Magic |
| Google Nexus One |
| Huawei U8220 |
| Motorola Droid |
| Motorola Milestone |
| Samsung GT-i5700 Galaxy Spica |
| Samsung GT-i7500 Galaxy |
| Sony Ericsson Xperia X10 |
| T-Mobile G2 Touch |
| T-Mobile G1 |
| T-Mobile Pulse |
Share Us: ![]() | Follow us: ![]() |











ziet er erg goed uit , gebuik nu nog altijd copilote en vind ik ook super werken .
Leuk om te zien dat dit een feature heeft waar we bij CoPilot al sinds dag 1 omvragen; navigeren naar contacten in je adresboek.
Hmm wil deze ook wel testen aangezien ik 15 uur per dag op de weg zit als trucker…
Kijken of hij de routes goed berekend.
Gebruik zelf al 8 jaar tomtom namelijk op de pocket pc en ben erg benieuwd.
Heb zelf ook CoPilot op de G1
Wanneer komt die carmount voor de Nexus One eens een keer uit…. zonder carmount heb ik weinig aan navigatiesoftware…..
Wat een ongelooflijk misleidende onzin screenshots weer. Dat zoiets mag vind ik werkelijk bizar.
Ik doel dan dus op die landscape foto. Zou vanwege dit soort onzin zo’n programma al niet eens meer willen gebruiken eigenlijk.
Waar komt die screenshot vandaan? Van een SE X20, een Nexus Six of een Desire IV? Pffff. Doe dan gewoon een normale levensechte screenie. Dit is geen rant t.o.v. Androidworld hoor, maar tegen de fabrikant.
Maar goed, “men” zal wel denken dat ze echt zo’n plaatje op hun Hero zullen krijgen. Welnu, think again.
@pep Rijbaanindicatie ziet er wel deglijk uit zoals op de screenshot hoor..
@hans pdashop.nl voor 19 euro. Ik heb er ook 1 en doet wat het moet doen. Telefoon zit stevig in het bakje.
Wat ik jammer vind is dat hij blijkbaar geen updates kan downloaden dat er bij files een alternatieve route wordt gekozen
@Hans een Universele carmount is voor 10 euro op de markt verkrijgbaar en werkt voor iedere telefoon. Kijk anders op dealextreme.com of ze iets soortgelijks hebben
@pep Toe aan een nieuwe telefoon?
Ik post zsm wat foto’s van de schermen op de G1, Magic en Nexus one.
Goed nieuws offline navigatie!
Ziet er mooi uit! Hoop het wat sneller en soepeler werkt dan Copilot. Die is op mijn Magic niet vooruit te branden. Zou niet snel weer een durven aan te schaffen, maar na zo n trail versie durf ik het misshien weer wel aan.
@Pep
Ik zie niets ongeloofwaardigs aan de schermen op de plaatjes…
@ Dirk-Jan en @ Rik: tsja, ik ben zo’n zeikerd die geen universele carmount wil hebben. Ik wil in ieder geval een active holder, zoals bijvoorbeeld Brodit die maakt.
Maar eigenlijk vind ik het gewoon een fail van Google slash HTC dat ze niet gelijk bij de introductie ook al een carmount beschikbaar hadden….
Okay, zie dus net dat ze bij pdashop.nl inmiddels de Brodit Active holder voor de Nexus One hebben! I’m happy!!!
49 euro.
CoPilot op de Magic gehad en werkte wel maar supertraag. Op de Spica gaat dat een stuk beter.
Navigon ken ik van de iPhone, daar werkte het perfect en lekker snel…zeker de moeite om te overwegen als je nog niks hebt nu..(nee geen commissie!).
Nou ik zie het echt niet staan in Market hoor ik schrijf van alles
Navigon MobileNavigator
of Navigon of Navigon Mobile og Navigator
ik krijg melding van er zijn gen overeenkomsten in adnroid market voor de zoekopdracht:
Dan moet je de tekst goed lezen, er staat namelijk: over enkele weken te downloaden uit de android market!
Ik gebruik nu al even Sygic Mobile Maps en heb deze week versie 10 geïnstalleerd.
Nu kunnen ook eindelijk de contacten van m’n Hero gebruikt worden.
En die screenshot lijkt me perfect mogelijk. Bij Sygic krijg ik ook een mooie voorstelling van de voorsorteerstroken met daarboven de richting enz
@Hans,
Het is geen universele! Deze past zonder dingen te verschuiven. Dat is ook niet mogelijk bij deze.
http://www.pdashop.nl/product/89532/haicom-car-holder-google-nexus-one-hi-090.html
Echt alleen voor de nexus one. Wel jammer dat er geen kabels bij geleverd wordt.
@ Dirk Jan: klopt, maar bij die van jou vond ik dus inderdaad het nadeel dat het geen active holder was. Maar inmiddels is die dus ook leverbaar, en ik heb hem zojuist besteld: http://www.pdashop.nl/product/90916/brodit-active-holder-google-nexus-one.html
Ook een leuk ding inderdaad.
Weet iemand toevallig of realtime files downloaden en wegopbrekingen ook ondersteund worden? Dan wel of niet gratis?
@Dirk Jan Goede vraag… nemen we mee met de review.
[...] vanmorgen is Navigon MobileNavigator in de Android Market te vinden. Het bedrijf, bekend van haar navigatiesystemen alsook de iPhone en [...]
[...] of this morning is Navigon Mobile Navigator to find in the Android Market. The Navigon company, known for its navigation and the iPhone and [...]