Genomineerde Global Mobile Awards 2009 bekend
Door op vr 23 jan 2009 | Comments Geen reacties |

gma logo 200x64 Genomineerde Global Mobile Awards 2009 bekendDe genomineerde voor de Global Mobile Awards zijn bekend gemaakt. En natuurlijk is de G1 daar één van. icon smile Genomineerde Global Mobile Awards 2009 bekend Naast de G1 zijn ook de Nokia E71, Blackberry Storm, LG KS360 en de, in Nederland, wat minder bekende INQ1 (Facebook-phone).

Een jury bestaande uit analisten, journalisten en specialisten zullen uit bovengenoemde vijf de winnaar kiezen, welke de award op het gala diner in de National Palace zal ontvangen op het Mobile World Congress in Barcelona op 17 Februari 2009.

De jury zal de devices beoordelen op onderstaande punten:

  • Innovatie op gebied van functioneel en uiterlijk design
  • Product prestaties
  • Gebruiksvriendelijkheid, zoals een intuitieve gebruikers interface
  • Grote beschikbaarheid van applicaties en ondersteunende features
  • Unieke eigenschappen, zoals key market differentiatie en Unique Selling Points
  • Value for money
  • Waar ze dus eigenlijk naar op zoek zijn is dé telefoon die er goed uitziet, makkelijk te gebruiken is en een snelle toegang geeft tot multimedia, veel ‘slimme’ funcionaliteiten en een goede prijs/kwaliteit verhouding heeft.
    Ook zal de jury rekening houden met feedback van kopers, zoals het aantal verkochte toestellen in een bepaalde periode.

    Wij zetten natuurlijk al onze kaarten in op de G1! icon wink Genomineerde Global Mobile Awards 2009 bekend


    Share Us: Nujij Twitter Facebook Ekudos Delicious Digg Follow us:

    Reageer ook
    Naam ↓
    E-Mail ↓
    Website ↓
    Klik hier om ook een avatar te selecteren. Zelf ook een leuke Android-avatar maken? Klik hier.
    Vertel ons wat jij vindt: ↓

    Advertisement