Tot op heden waren er al enkele specificaties bekend van de Motorola Devour, een opvolger van de Motorola Droid/Milestone. Ook qua uiterlijk is de Devour zéér gelijkaardig aan Motorola’s huidig paradepaardje. De Devour (letterlijk vertaald: “verslinden”) is momenteel ook bekend onder de naam Motorola Calgary. Het toestel zou volgens de uitgelekte roadmap van Motorola in het eerste kwartaal van 2010 op de markt komen. Zoals meestal zal het toestel waarschijnlijk eerst losgelaten op de Amerikaanse markt.
Tot op heden wisten we reeds dat de Devour de volgende specificaties zou gaan hebben:
- een fysiek Qwerty-toetsenbord
- Android 1.6 met de typische Motorola “Blur” afwerking
- een 3 Megapixel camera
- 256MB RAM geheugen
- 3.1 inch scherm.
Nu kunnen we echter de processorspecificaties aan dit lijstje toevoegen. Het zou vermoedelijk gaan om de Qualcomm MSM7627, die we reeds kennen van de Palm Pixi. Deze krachtige processor bestaat eigenlijk uit 2 delen. Het ene deel zal dienen om de applicaties vlot draaiende te houden en kan rekenen op een 600Mhz snelheid om deze taak te volbrengen. Het tweede deel spitst zich toe op modem-activiteiten en kan 400Mhz tot zijn vermogen rekenen. De Qualcomm processor ondersteunt ook HDSPA tot 7.2 Mbps en kan 30fps WVGA coderen en decoderen en heeft een 200Mhz GPU met OpenGL ondersteuning.
Naast deze nieuwe info omtrent de processor van de Motorola Devour/Calgary kunnen we jullie ook meegeven dat dit toestel hoogstwaarschijnlijk ook in het zilver beschikbaar zal zijn. Er is er namelijk al eentje gespot, op foto vastgelegd en natuurlijk op het internet verspreid. De Devour zou volgens sommigen zelfs gemakkelijker in de omgang zijn dan de Motorola Droid. Dit zal echter bevestigd moeten worden eens het toestel de markt bereikt.
Wanneer dit exact zal zijn is voor de Android-gemeenschap echter nog een raadsel, alsook of dit toestel al dan niet het Europese vasteland en/of de Benelux zal bereiken.
Via Boygenius en allaboutphones.
Share Us:
![]() |
Follow us:
|











Wat moet ik me voorstellen bij een 400Mhz modem processor? Wat voor voordeel geeft dat eigenlijk…
@ Rob
het voordeel ervan is dat het niet je batt. leeg vreet dus langer kan blijven spelen met dat ding…
Na deel is dat je niet met de beste snelheid te maken krijgt
———————————————————————-
Maar wat een lelijk toestel… sorry dat ik het zeg maar voor ik de titel las keek ik naar het plaatje en dat die komt zeker uit stene tijd perk…. bah miss licht het aan de kleur… maarjah
Lijkt me eerder een meer basic-versie van de droid/milestone.
Een kleiner scherm
Android 1.6 ipv 2.0(.1)
Een slechtere camera: 3mp ipv 5mp
En ook nog een toetsenbord waarvan ik me in hemelsnaam afvraag waarom maar 3/4 van het beschikbare oppervlak gebruiken!
[...] is er een mogelijke opvolger voor de Motorola Droid/Milestone gespot, namelijk de Motorola Calgary/Devour. Dat het snel kan gaan is nu wel duidelijk: Vandaag is officieel de Motorola Devour gelanceerd! [...]
[...] De Motorola Devour zal zoals standaard bij bijna iedere gelanceerde smartphone een VGA display, WiFi, GPS en Bluetooth bevatten. De Qualcomm 600 Mhz chipset beloofd daarnaast ook een aardige snelheid. Meer info over de specs vind je hier. [...]
[...] de Devour die beschikt over een fysiek QWERTY toetsenbord, een 3MP camera en een 3,1 inch scherm (specs). Al eerder kwam er een hands-on video langs van dit nieuwe Motorola toestel dat in eerste [...]