Erg actief kunnen we Acer de laatste tijd niet noemen op het gebied van Android, maar op de Mobile World Congress zal de fabrikant toch in ieder geval één Androidtoestel laten zien. Het gaat om de Liquid Glow, een toestel dat draait op Android 4.0 en beschikt over een 3,7 inch-scherm. Het toestel zal in in ieder geval drie kleuren beschikbaar zijn: roze, zwart en wit.
Liquid Glow
Acer zet de Liquid-lijn door en voegt daar nu dus de Liquid Glow bij. De Liquid Glow is een toestel met een 3,7 inch-scherm en daarmee voor veel mensen handzamer dan de grotere toestellen, zoals de Galaxy S II. Het toestel kent veel rondingen, iets wat volgens Acer de stijlkenmerken van het bedrijf portretteert. Acer wil zich met het toestel ook richten op stijl, waardoor het toestel in drie verschillende kleuren beschikbaar zal komen: zwart, wit en roze. De weergegeven stijl op het scherm, is afhankelijk van de kleur van het toestel. Dit zal waarschijnlijk niet op veel meer neerkomen dan een paar wallpapers.
Het toestel heeft een 5 megapixelcamera achterop met een LED-flits. Er is ook een NFC-chip aanwezig, waarmee je gegevens kunt uitwisselen met andere Androidtoestellen. Het toestel draait op Android 4.0 en daarin zit Android Beam. Door twee toestellen met Android 4.0 tegen elkaar aan te houden, kunnen onder andere gemakkelijk filmpjes, apps en websites worden uitgewisseld. Er zijn op dit moment nog weinig toestellen met een NFC-chip, dus de Liquid Glow is een welkome toevoeging.
Beschikbaarheid
Op dit moment is er niet veel meer bekend over de Liquid Glow. Acer zal echter aanwezig zijn op de Mobile World Congress en zal daar het toestel laten zien bij de Android Booth. Hier zullen ongetwijfeld meer details over het toestel vrijgegeven worden. De Acer Liquid zal vroeg in de zomer van dat jaar beschikbaar moeten komen.
Bron: Acer
Share Us: ![]() | Follow us: ![]() |













lelijk..
jij bent lelijk…..
ontopic:
ziet er elegant uit en gelukkig niet als lg 2.3
Ja mooie foto van mij he?…bijdehandje…
wit word veel te vies, roze is lelijk.
dan blijft er maar 1 over..
wat doe jij met je telefoon mijn telefoon is na 10 maanden nog steeds wit…
Hij veegt zijn kont ermee af
Nee maar serieus, hoe kan dat nou vies blijven dan? Kleding logisch, maar zulk materiaal:s
Lol
Vind dit niet een mooie telefoon, mij veel te roze!
aan de voorzijde heeft het iets weg van mijn Nexus s
Dat dacht ik ook al! Heb ook de Nexus S
Hey ik ook al
is het niet gewoon een iets veranderde acer allegro?
wat een lelijk ding is dat zeg, geen wonder dat het niet zo best met ze gaat op smartphone gebied.
Mijn witte Hero is na ruim 2 jaar gebruik ook nog steeds wit! En vind dit best goed uit zien.
Daarvoor hebben ze. Bescherm hoesjes voor uitgevonden niet alleen. Voor bescherming maar dat je telefoon ok netjes blijft en bijvoorbeeld witte telefoons
De Galaxy S2 groot ? het is maar 0,3 inch groter als mijn Galaxy S1, en die is niet groot. maar ook niet klein…
Een Android 4.0 toestel? Ik zie toch duidelijk een menu- en zoekknop.
Het hoeft bij ics niet zo te zijn dat je die knoppen niet kan/mag hebben, maar Google raad het alleen aan.