*

ARCHOS 70b: eerste Honeycomb-tablet voor minder dan €200
Door op di 20 dec 2011 | Comments 21 reacties |

ARCHOS logo ARCHOS 70b: eerste Honeycomb tablet voor minder dan €200 ARCHOS ziet steeds meer en meer brood in het lagere prijssegment op de tabletmarkt. Ook dit keer introduceren ze een zeer aantrekkelijk geprijsde Honeycombtablet, de ARCHOS 70b. Een budgettablet met Android 3.2 is uniek op het moment en zal zeer waarschijnlijk een groot publiek aanspreken.

ARCHOS 70b-internettablet met Honeycomb

Deze ARCHOS 70b is de opvolger van de ARCHOS 70 GEN 8. Deze nieuwe versie biedt volgens ARCHOS een verbeterd touchscreen en een krachtiger processor met 1,2 GHz. ARCHOS laat vooral doorschemeren dat hun ARCHOS 70b-internettablet op Android 3.2 Honeycomb draait en dat het daarmee het volledige pakket van mobiele applicaties van Google inclusief Android Market bevat. De concurrentie in deze prijscategorie laat het op dit punt vaak afweten.

ARCHOS 70b 300x193 ARCHOS 70b: eerste Honeycomb tablet voor minder dan €200

Verder heeft de ARCHOS 70b een schermresolutie van 1024 x 600 pixels in een 7 inch capacitief touchscreen, een 1.2 GHz processor, 512 MB aan RAM-geheugen en 8GB aan opslaggeheugen, Wi-Fi, HDMI-out en een MicroSD-kaart sleuf.

Prijs en beschikbaarheid

De ARCHOS 70b is vanaf half januari 2012 verkrijgbaar voor een prijs van € 199,- en dat is inclusief BTW.

Share Us: Nujij Twitter Facebook Ekudos Delicious Digg Follow us:

21 Reacties
    • eerste ics tablet ondr 300 zou merr een primeur zijn

    • nexus s gebruikers: zie tweakers.nl, er is mogelijk een accu bug in ICS, en google is met de uitrol tijdelijk gestopt

    • Tja, of je een prijs van 200 euro nog als budgetprijs moet beschouwen… Er komen steeds meer Chinese tablets met capacitief scherm, honeycomb en een fatsoenlijke processor op de markt voor bedragen tussen de 80 en 150 euro. En mocht je huiverig zijn om ze zo ver over de grens te bestellen, deze worden ook meer en meer via Europese of Amerikaanse websites aangeboden.

      Ik ga er vanuit dat, zoals met alle hardware, die dingen straks compleet voor wegwerpprijzen over de toonbank gaan.

    • aangezien Archos vlot is met updates denk ik dat er wel ICS op komt ;-)

      • Archos vlot met updates? De vorige generatie tablets van Archos (tot september de meest recente) zit nog steeds met Android 2.2!

      • Mijn 101 g9 krijgt telkens de nieuwste updates, zit nu volgens mij op 3.2.77, en er is alweer een nieuwe beschikbaar.

    • budgetmodel blijft budgetmodel, dat weten ze bij archos ook wel

    • Zolang ze dit soort tablets nog “kaal” in de winkel leggen zal het doorsnee publiek er volgens mij niet voor gaan. Ik zie het bij de MediaMarkt. Mensen pakken een tablet op, bladeren heen en weer op de home screen, met wat geluk vinden ze de Gallery, waar vervolgens geen foto’s in staan of alleen crappy foto’s die met het apparaat zelf zijn geschoten in de MediaMarkt. Bijna geen enkele app doet het omdat er geen netwerk is. Vervolgens gaan ze toch maar kijken bij de iPad, met z’n demo apps/games en gevulde gallery.
      Goedkope tablets zijn er al volop en de leek heeft niet zoveel aan features en getallen. Ik zie daarom niet waarom deze zoveel beter zou verkopen dan de “tablets” die je voor 100 euro bij de Kijkshop kunt krijgen. Het wordt tijd dat ze Android tablets gaan inrichten met apps, games en media zodat je in de winkel een meer complete ervaring kunt krijgen.

      • Als je bij de Media Markt werkt weetje natuurlijk dat apple dit zelf doet met stock foto’s en voorbeeld muziek, al die andere merken doen dat niet als je dan zelf wat apps en foto’s er op gooit en toestellen gewoon koppelt aan wifi wat apple ook neer zet in de Media Markt is je probleem toch op gelost??

      • Volgens mij heeft archos er ook al standaard angry birds en een aantal liedjes opstaan.

    • Is de processor trouwens single- of dual-core?

    • Ik zou willen weten of het ook een redelijke E reader is.

    • voor een e-reader heb je niet veel nodig.

    • Waar blijft deze Archos het is al nagenoeg half januari??

Reageer ook
Naam ↓
E-Mail ↓
Website ↓
Klik hier om ook een avatar te selecteren. Zelf ook een leuke Android-avatar maken? Klik hier.
Vertel ons wat jij vindt: ↓

Nieuwsbrief

Recente reacties
Toestellen
Advertisement